blog image

Second foal 2024

W stajni, spowitej półmrokiem świtu, 9 lutego 2024 roku urodził się drugi piękny źrebak, którego oczy były spowite tajemniczą zasłoną gwiazd, gdy po raz pierwszy na tym świecie je otworzył. W nadziei na siłę i szlachetność nadano mu imię - Kiara. Niestety, dolinę ich radości przyćmiło nieoczekiwane odrzucenie przez matkę. Matka Kiary, nie mogąc zaakceptować swojego uzdolnionego źrebaka, pozostawiła je bez zrozumienia i ochrony.

Niemniej jednak wśród cieni wątpliwości i niepewności zapaliła się iskierka nadziei i niepokoju. Natasza, siła i serce stajni, przyjęła na siebie rolę troskliwej matki Kiary. Swoim delikatnym dotykiem i niekwestionowaną mądrością napełniła życie młodego źrebaka nadzieją i miłością.

Tak rozpoczęła się ich podróż – podróż, w której każdy dzień wypełniony jest czułością i ciężką pracą, dążeniem do rozwoju i harmonii. Na tej starożytnej ścieżce łączy ich odważna Kiara, dorastająca pod troskliwym przywództwem Nataszy. Wśród tętentu kopyt i szeptu wiatru idą naprzód, pewni, że razem pokonają każdą przeszkodę i osiągną każdy szczyt na swojej drodze.

Szukasz Tinkera?

Skontaktuj się z nami, aby wybrać swojego idealnego rumaka!

Właściciel

Telefony

Phone number icon(+48) 571 239 399PolishEnglish

Phone number icon(+48) 757 136 488International

E-mail

Zarządca Stajni

Telefony

Adres

Marczów 56A

59-610, Wleń

Polska